Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali̇ Atay Mi̇ni̇k Öğrenci̇lere Mi̇safi̇r Oldu

BAHÇEŞEHİR BÖLGESİNDE BULUNAN MEVLANA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NDE Kİ UYGULAMALI ANAOKULUNDA BULUNAN MİNİK ÖĞRENCİLER DÜZCE VALİSİ CEVDET ATAY İLE BİR ARAYA GELEREK OKUL İLE İLGİLİ KARŞILIKLI GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU.

BAHÇEŞEHİR BÖLGESİNDE BULUNAN MEVLANA

DÜZCE (İHA) – Düzce Valisi Cevdet Atay, Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ki uygulamalı anaokulunda bulunan minik öğrencilerle bir araya geldi.

Düzce’de uygulamalı olarak eğitim veren anaokullarından birisi olan Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi anaokulunu Vali Cevdet Atay ziyaret etti. Okulda bulunan okul öncesi bölümü öğrencileri anaokulu öğrencileri ile bir araya gelerek hem derslere giriyor hem de uygulamalı eğitim alıyor. Vali Atay’da Düzce’de uygulamalı olarak eğitim veren anaokulunu ziyaret etti. Burada okul yöneticilerinden bilgi alan Vali Atay, daha sonra minik öğrenciler ile bir araya geldi. Vali Atay ile birlikte aynı sırada oturan minik öğrenciler merak ettikleri soruları sordular. Vali Cevdet Atay’da minik öğrencilere çeşitli sorular sorarak derslerinde başarılar diledi.