Magazin

Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin Soner’i Mete Horozoğlu, Amerika’dan Yeni Fotoğrafını Paylaştı: Takipçilerinden Gelen Yorumlar Şaşırttı!

Ünlü dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Soner’i olarak hafızalara kazınan Mete Horozoğlu, Amerika’dan paylaştığı yeni bir fotoğrafla dikkat çekti. Uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat süren Horozoğlu, Türkiye’yi terk..

Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin Soner’i Mete Horozoğlu, Amerika’dan Yeni Fotoğrafını Paylaştı: Takipçilerinden Gelen Yorumlar Şaşırttı!

Ünlü dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Soner’i olarak hafızalara kazınan Mete Horozoğlu, Amerika’dan paylaştığı yeni bir fotoğrafla dikkat çekti. Uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat süren Horozoğlu, Türkiye’yi terk edip Amerika’ya yerleşti ve burada oyuncu olan yakın dostu Erdem Baş ile birlikte oyun sergilemeye başladı. Sosyal medyada da zaman zaman paylaşımlarda bulunan Horozoğlu, son halini yayınladığında takipçilerinden yoğun ilgi gördü. Ancak bazı takipçileri, ünlü oyuncunun yaşlılığına dair yorumlarda bulundu.

Geçtiğimiz yıllarda FETÖ silahlı terör örgütüne üye olma iddiasıyla hakkında soruşturma açılan Horozoğlu hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma sonucunda terör örgütü ile bağlantısı olduğuna dair delil bulunamadığı gerekçesiyle kovuşturmaya yer olmadığı kararı verilmişti. Bu kararın ardından Horozoğlu, Amerika’da bir hayat kurma kararı almış ve oyunculuk kariyerine orada devam etmiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL