Magazin

Melisa Aslı Pamuk’un Paris Pozları Gündemi Sallıyor!

Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk, İsmail Hacıoğlu ile birlikte başrolünü paylaştığı filmin geçtiğimiz gün yapılan galasına katılmadı. Filmin diğer oyuncuları Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman ve..

Melisa Aslı Pamuk’un Paris Pozları Gündemi Sallıyor!

Ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk, İsmail Hacıoğlu ile birlikte başrolünü paylaştığı filmin geçtiğimiz gün yapılan galasına katılmadı. Filmin diğer oyuncuları Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman ve Melisa Döngel galaya katılırken, Melisa Aslı Pamuk’un gelmemesi dikkat çekti. Bu duruma sitem eden İsmail Hacıoğlu, “Yani Fransa’ya ‘mülteci’ olarak yerleşmediyse gelmesi lazımdı” şeklinde bir açıklama yaptı.

Paris’te moda defilelerini izleyen Melisa Aslı Pamuk, galaya katılmamasının ardından sosyal medyada paylaştığı yeni Paris pozlarıyla gündeme oturdu. Pamuk, galaya katılmamasıyla ilgili henüz bir açıklama yapmazken, Paris’te moda defilelerine katılması dikkat çekti. Bu durumun ardından sosyal medyada paylaştığı yeni pozları, gündemde geniş yankı uyandırdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL