Magazin

Melis Sezen’in Ödül Gecesinde Giydiği Kıyafetle Gündem Oldu!

Oyuncu Melis Sezen, son dönemde sosyal medya paylaşımları, giyim tarzı ve ilginç danslarıyla sürekli gündemde kalmaktadır. ‘Sadakatsiz’ dizisindeki rolü ile büyük bir çıkış yakalayan Sezen, ödül gecesinde tercih ettiği şort..

Melis Sezen’in Ödül Gecesinde Giydiği Kıyafetle Gündem Oldu!

Oyuncu Melis Sezen, son dönemde sosyal medya paylaşımları, giyim tarzı ve ilginç danslarıyla sürekli gündemde kalmaktadır. ‘Sadakatsiz’ dizisindeki rolü ile büyük bir çıkış yakalayan Sezen, ödül gecesinde tercih ettiği şort ve ceket kombiniyle eleştiri oklarının hedefi haline gelmiştir. Kombini beğenilmeyen Sezen, takipçileri tarafından “şaka gibi”, “bu nasıl bir uyumsuzluk” şeklinde yorumlar alarak eleştirilmiştir.

Melis Sezen, ‘Sadakatsiz’ dizisindeki ‘Derin’ karakteri ile büyük bir çıkış yakalamış ve her yaptığıyla adından sıkça söz ettirmiştir. Oyuncu, ödül gecesinde tercih ettiği ceket, şort ve crop kombiniyle eleştiri yağmuruna tutulmuştur. Ödül alan başarılı oyuncunun şort ve ceket kombini sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştır. Katıldığı özel bir kurumun ödül gecesinde siyah ceketiyle tamamladığı kombini, takipçileri tarafından beğenilmemiş ve eleştiri almıştır.

Sezen’in takipçileri, bu tarz kombini için “şaka gibi”, “gözüm kanadı resmen” ve “üstle alt ne alaka” gibi yorumlarda bulunmuştur. Katıldığı ödül gecesinde giydiği kıyafet kombini ile eleştiri oklarının hedefi olan Melis Sezen, yaptığı giyim tercihi ile gündemde kalmaya devam etmiştir. Sezen’in giyim tarzı ve sosyal medya paylaşımları ile sürekli dikkat çekmesi, onun her hareketinin ve tercihinin geniş kitleler tarafından takip edildiğini göstermektedir. Bu nedenle giyim tercihi de sık sık konuşulan konular arasında yer almaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL