Magazin

Magazin Dünyasının En İlgi Çekici Çifti: Barış Arduç ve Gupse Özay Galada Samimi Açıklamalarda Bulundu

Magazin dünyasının sevilen çifti Barış Arduç ve Gupse Özay, geçtiğimiz günlerde bir film galasında samimi açıklamalarda bulundu. Deliha film setinde başlayan aşkları 6 yıl süren ve 2020 yılında nikah masasına..

Magazin Dünyasının En İlgi Çekici Çifti: Barış Arduç ve Gupse Özay Galada Samimi Açıklamalarda Bulundu

Magazin dünyasının sevilen çifti Barış Arduç ve Gupse Özay, geçtiğimiz günlerde bir film galasında samimi açıklamalarda bulundu. Deliha film setinde başlayan aşkları 6 yıl süren ve 2020 yılında nikah masasına oturan çift, magazin dünyasının en örnek çiftleri arasında yer alıyor. 2022 yılında kızları Jan Asya’yı kucaklarına alan çift, galada gazetecilerin sorularını cevapladı ve kameralar karşısında şakalaşmayı ihmal etmedi. Gupse Özay, eşi Barış Arduç’a “Öv beni hayatım” diyerek şakalar yaparken, Barış Arduç’un eşine olan aşk dolu bakışları da sosyal medyada gündem oldu.

Gazetecilerin aşklarından bahsederken Gupse Özay, “Öv beni hayatım” diyerek eşiyle şakalaştı. Ayrıca Barış Aruç’un eşine aşk dolu bakışları da sosyal medya gündemine oturdu. Magazin gündeminde yer alan Bülent Ersoy’un “Barış Arduç” övgüleri de soruldu. Eşi Gupse Özay bu konuda “Beni aramıştı, konuştuk. Çok tatlı bir kadın ona da selamlar.” şeklinde cevap verdi. Bülent Ersoy’un “Onun bir öpüşü var! Allah’ım, o kadar güzel öpebilen bir adam olamaz. Bakışlarıyla etkileyici bir şekilde yaklaşıyor, hemen yapışmıyor. Gözlerinin içine bakıyor, ardından vantuzluyor!” ifadeleri ise sosyal medyada geniş yankı buldu.

Barış Arduç ve Gupse Özay, uzun süredir birlikte olan ve mutlu bir evliliği olan bir çift olarak tanınıyor. Jan Asya’nın doğumuyla birlikte aileleri daha da mutlu ve bir arada gören çift, dostları tarafından da oldukça seviliyor. Her ikisi de kariyerlerine başarılı bir şekilde devam ederken, magazin camiasının gözde çiftleri arasında yer alıyor. Son film galasında da samimi açıklamaları ve şakalaşmalarıyla hayranlarını bir kez daha gülümsetmeyi başardılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL