Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ’un Oğluyla Çektiği Karesi Olay Yarattı

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, kendisi ve eşi Serenay Sarıkaya ile oynadığı Aile dizisi ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, evliliği ve şimdi de babalık heyecanıyla gündemde..

Kıvanç Tatlıtuğ’un Oğluyla Çektiği Karesi Olay Yarattı

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, kendisi ve eşi Serenay Sarıkaya ile oynadığı Aile dizisi ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, evliliği ve şimdi de babalık heyecanıyla gündemde kalmayı başarmaktadır. Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe ile çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak çift, oğullarını medyadan uzak tutmaya çalışsa da basın mensupları Kurt Efe’yi sık sık takip etmektedir. Bu sefer ise Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe’nin yüzünü göstermeden siyah takım elbisesiyle çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafı görenler, Tatlıtuğ’un oğluna olan sevgisine ve tutkusuna hayranlıkla yorumlar yapmışlardır.

Fotoğrafın paylaşılmasının ardından sosyal medya, Kıvanç Tatlıtuğ’un oğlu Kurt Efe’ye dair yorumlarla doldu. Bazıları, Tatlıtuğ’un oğlunu göstermeme amacını sorgularken diğerleri ise Tatlıtuğ’un oğluna olan sevgisini dile getirdi. Tatlıtuğ ve Sarıkaya, oğullarını medyadan uzak tutma çabalarına rağmen basın mensupları tarafından takip edilmektedir.

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Serenay Sarıkaya, oğulları Kurt Efe’yi medyadan uzak tutmaya çalışsa da, Tatlıtuğ’un son paylaştığı kare oğlunun yüzünü göstermeden de olsa büyük bir ilgi görmüştür. Tüm bu gelişmelere rağmen, ailenin özel hayatının medyada sürekli tartışma konusu olması kaçınılmazdır.

Kıvanç Tatlıtuğ, son zamanlarda Aile dizisindeki performansıyla adından sıkça söz ettiren bir isim haline gelmiştir. Ayrıca, özel hayatıyla da sık sık gündeme gelmekte ve oğlu Kurt Efe’nin fotoğrafını sosyal medyada paylaşma kararıyla da büyük bir ilgi uyandırmıştır. Fakat, ailenin özel hayatı medyanın sürekli gündeminden düşmemektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL