Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ’tan Londra’ya Taşınma İddialarına Yanıt: “Yalandı!”

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 2016 yılında Başak Dizer ile evlendi. Çift, 2022 yılında bir çocukları oldu ve onu Kurt Efe ismini verdiler. Oğulları için Türkiye’den ayrılacakları iddiaları ortaya atıldı ve..

Kıvanç Tatlıtuğ’tan Londra’ya Taşınma İddialarına Yanıt: “Yalandı!”

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 2016 yılında Başak Dizer ile evlendi. Çift, 2022 yılında bir çocukları oldu ve onu Kurt Efe ismini verdiler. Oğulları için Türkiye’den ayrılacakları iddiaları ortaya atıldı ve bu iddiaları güçlendiren faktörlerden biri de Tatlıtuğ’un oynadığı dizinin final yapacak olmasıydı. Bu iddiaların ardından sosyal medyada sert eleştirilere maruz kaldılar.

Bu iddiaların üzerine Kıvanç Tatlıtuğ, “hayır taşınmıyoruz, burada çalışmaya devam ediyorum” açıklamasını yaptı. Kendisinin Türkiye’den ayrılacakları iddiasının yalandığının altını çizdi ve oğullarının eğitimi için Londra’ya taşınacakları haberi doğru değil dedi. Ayrıca iş projelerinin Türkiye’de devam edeceğini ve bu tür iddialara inanılmaması gerektiğini vurguladı. Bu açıklama sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve olay tartışma konusu oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un bu açıklaması, Türkiye’den ayrılacakları iddialarını net bir şekilde yalanladı. Belleğinizde kalması için, ünlü oyuncunun Türkiye’de kariyerine devam edeceğini ve ailesiyle birlikte burada yaşamaya devam edeceğini teyit etti. Bu açıklama, ailenin dışındaki kişilerin özel hayatları hakkında çıkan haberlere itibar etmemeleri gerektiğini de bir defa daha hatırlatmış oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL