Magazin

Kısmetse Olur’un Ünlü Gelin Adayı Cansel Çördük’ün Cesur Paylaşımları Sosyal Medyayı Sallıyor!

Cansel Çördük, Kısmetse Olur yarışmasıyla ünlenen gelin adayı olarak tanınmaktadır. Özellikle cesur ve iddialı paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmektedir. Eski halinden tanınmayacak kadar değişmiş olan Çördük, yaptırdığı estetik müdahalelerle dikkat..

Kısmetse Olur’un Ünlü Gelin Adayı Cansel Çördük’ün Cesur Paylaşımları Sosyal Medyayı Sallıyor!

Cansel Çördük, Kısmetse Olur yarışmasıyla ünlenen gelin adayı olarak tanınmaktadır. Özellikle cesur ve iddialı paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmektedir. Eski halinden tanınmayacak kadar değişmiş olan Çördük, yaptırdığı estetik müdahalelerle dikkat çekmektedir.

Son paylaşımında ise, 472 bin takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünden göğsünün üstünde bant detaylı bir bluz giymiştir. Bu cesur paylaşımıyla takipçilerinin ağızlarını açık bırakmış ve tepki toplamıştır. Ayrıca, saçlarıyla oynaması da bazı takipçilerden tepki almıştır.

Kısmetse Olur programı ile tanınan Cansel Çördük, programda sergilediği tavırları ve Eser West ile yaşadığı aşkla dikkatleri üzerine çekmiş ve yarışmada birinci olmuşlardır. Programın ardından Amerika’ya taşınan Çördük, burada yeni bir hayat kurmuş ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam etmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL