Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kaya Çilingiroğlu’nun 60. Yaş Doğum Günü Kutlaması Sosyal Medyada Beğeni Topladı

60 yaşına giren Kaya

60 yaşına giren Kaya Çilingiroğlu, doğum gününü çocuklarıyla kutladı. Kutlama anları sosyal medya hesabından yayınlanan Çilingiroğlu, beğeni yağmuruna tutuldu.

Çapkınlığını kendi kendine ifşa etmesiyle magazin tarihinde unutulmaz bir olaya imza atan Kaya Çilingiroğlu, 60. yaşına çocuklarıyla girmişti. Çiftin 1997 yılında evlenmesinin ardından 1998 yılında kızları Zehra dünyaya gelmişti. Ancak 2005 yılında Kaya Çilingiroğlu’nun Hülya Avşar’ı Feraye Tanyolaç ile aldattığı ortaya çıkınca evlilikleri sona ermiş ve zamanla yakın arkadaşlığa dönüşmüştü. Kaya Çilingiroğlu’nun daha sonra Feraye Tanyolaç ile olan evliliğinden de oğlu Hüseyin Kaya dünyaya gelmişti.

Kaya Çilingiroğlu, yeni yaşına kızı Zehra ve oğlu Hüseyin Kaya ile girdi. Sosyal medya hesabından kızı Zehra Çilingiroğlu ve oğlu Hüseyin Kaya Çilingiroğlu ile kutlama paylaşımında bulunan Kaya Çilingiroğlu’na ilk beğeni, eski eşi Hülya Avşar’dan geldi. Bu özel doğum günü kutlaması magazin gündemine bomba gibi düşerken, Çilingiroğlu’nun ailesi ile olan mutlu anları da takipçileri tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.