Magazin

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Sima Şerafettinova Estetik Değişiminde! Eski halinden eser yok.

Azeri kökenli Sima Şerafettinova, 2015 yılında Türkiye’de yayınlanan ‘İşte Benim Stilim’ adlı moda yarışmasına katılarak tanınmıştır. Yarışmada elde ettiği başarılar ile adından söz ettiren Sima, estetik operasyonlarla dikkat çekici bir..

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Sima Şerafettinova Estetik Değişiminde! Eski halinden eser yok.

Azeri kökenli Sima Şerafettinova, 2015 yılında Türkiye’de yayınlanan ‘İşte Benim Stilim’ adlı moda yarışmasına katılarak tanınmıştır. Yarışmada elde ettiği başarılar ile adından söz ettiren Sima, estetik operasyonlarla dikkat çekici bir görünüme kavuşmuştur. Sima, Barbie bebeklere benzemek isteğiyle defalarca estetik operasyon geçirmiştir, yarışmacının eski halinden eser kalmamıştır.

Azeri model Sima Şerafettinova’nın Instagram sayfasından paylaştığı son kareler sosyal medyada büyük şaşkınlık yaratmıştır. Takipçiler, Sima’nın görünümündeki bu drastik değişikliğe inanamamış ve eski haliyle tanıdıklarını söylemişlerdir. Sima’nın ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasındaki çıkışları ile dikkat çektiği ve eleştiri oklarına maruz kaldığı bilinmektedir. Yarışmada gösterdiği performansla takdir toplasa da finale kalamamıştır. Sosyal medya kullanıcıları, Sima’nın estetik operasyonlar sonrası bambaşka bir görünüme büründüğünü dile getirmişlerdir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL