Magazin

İrem Sak: “Pavyon tartışması hakkında konuştum, tepkiler değişti”

İrem Sak, Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı ‘Tülay Ünlü’ karakteriyle tanınan bir oyuncudur. Son zamanlarda tartışma yaratan İnci Taneleri dizisindeki pavyon sahneleriyle ilgili olarak konuştu. İnci Taneleri dizisi, yayınlanmadan önce pavyon..

İrem Sak: “Pavyon tartışması hakkında konuştum, tepkiler değişti”

İrem Sak, Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı ‘Tülay Ünlü’ karakteriyle tanınan bir oyuncudur. Son zamanlarda tartışma yaratan İnci Taneleri dizisindeki pavyon sahneleriyle ilgili olarak konuştu. İnci Taneleri dizisi, yayınlanmadan önce pavyon konusuyla gündeme gelmiş ve bu tartışma halen devam etmektedir. Ünlüler, sosyal medya ve davetlerde bu konuyla ilgili fikirlerini açıklamaktadırlar.

İrem Sak, Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı karakterin yanı sıra İnci Taneleri dizisindeki pavyon tartışmasına da değindi. “Pavyon hep vardı bizim Yalan Dünya… Sanırım birazcık ülke değişti, yorumlar değişti yoksa pavyon hep aynıydı. O dönem de aynıydı, ben 10 yaşındayken de aynıydı, bence biraz tepkiler değişti yoksa pavyon pavyondu. Biz komedi olarak değindik ama dediğim gibi insanların yaklaşımları değişti. Ben şu an zamanda bizim de tepki göreceğimizi düşünüyorum.”

İrem Sak’ın bu açıklamaları, pavyon konusundaki algının zamanla değiştiğini ve insanların tepkilerinin farklılaştığını göstermektedir. Yalan Dünya dizisindeki pavyon sahnelerinin o dönemde ve şu anda aynı olduğunu belirten Sak, pavyonun her zaman olduğu gibi kaldığını ifade etmektedir. Bununla birlikte, insanların yaklaşımlarının değiştiğini ve bu durumun zaman zaman tartışmalara yol açabileceğini düşündüğünü belirtmiştir.

İrem Sak’ın yorumları, pavyon konusunun zaman içinde nasıl algılandığını ve toplumun tepkilerinde nasıl bir değişim olduğunu ortaya koymaktadır. Bu yorumlar, pavyonun sadece bir mekan olarak kalmadığını, aynı zamanda toplumsal bir tartışma konusu haline geldiğini göstermektedir. İnci Taneleri dizisindeki pavyon sahnelerinin günümüz izleyicisi tarafından nasıl algılandığını görmek için İrem Sak’ın sözleri oldukça aydınlatıcı olmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL