Magazin

Farah Zeynep Abdullah Sosyal Medya Takipçileriyle Soru Cevabı Yaptı: “PSM miyiz?”

Son zamanlarda gündemde sıkça adından söz ettiren ve “Bihter” filmiyle tanınan oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Yayınladığı fotoğraflara gelen olumsuz yorumları es geçmeyen Abdullah, kendisine..

Farah Zeynep Abdullah Sosyal Medya Takipçileriyle Soru Cevabı Yaptı: “PSM miyiz?”

Son zamanlarda gündemde sıkça adından söz ettiren ve “Bihter” filmiyle tanınan oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. Yayınladığı fotoğraflara gelen olumsuz yorumları es geçmeyen Abdullah, kendisine yöneltilen “PSM miyiz?” sorusuna regl tarihini paylaşarak yanıt verdi.

Farah Zeynep Abdullah, son dönemlerde sık sık eleştirilerle karşılaşmıştı. Kıyafet tercihleri ve tarzı nedeniyle sıkça eleştirilen oyuncu, bu konuda “Anasına küfretmişimcesine giydiklerimden nefret eden insanlar bana komik geliyor.” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

Instgaram hesabından yayınladığı fotoğraflara gelen “Çok çirkinsin ya ne bu Allah’ım nasıl bir iğrençlik.” gibi olumsuz yorumlara rağmen, Abdullah sessiz kalmadı. Bu yoruma özrünü dilemek yerine, paylaşarak tepkisini dile getirdi.

Öte yandan, Farah Zeynep Abdullah takipçilerinin “PSM miyiz?” sorusunu da es geçmedi. Regl tarihini paylaşarak soruya yanıt veren oyuncu, takipçilerinden gelen bu tür soruları dikkate aldığını gösterdi.

Son olarak, ünlü oyuncunun gündemdeki yerini koruması ve takipçileriyle etkileşimde olması, sosyal medyada da büyük ilgi görmesiyle sonuçlandı. Abdullah’ın takipçileriyle olan iletişimi, onun cevaplarıyla da dikkatleri üzerine çekmesine sebep oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL