Magazin

Fahriye Evcen’in Minik Oğlu Kerem’in 1. Yaş Kutlaması

Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit ile mutlu bir evliliği sürdürmektedir. Çift, 2017 yılında evlenmiş ve 2019 yılında oğulları Karan’ı kucaklarına almıştır. 18 Ocak 2023 tarihinde ise ikinci kez Kerem’i kucaklarına..

Fahriye Evcen’in Minik Oğlu Kerem’in 1. Yaş Kutlaması

Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit ile mutlu bir evliliği sürdürmektedir. Çift, 2017 yılında evlenmiş ve 2019 yılında oğulları Karan’ı kucaklarına almıştır. 18 Ocak 2023 tarihinde ise ikinci kez Kerem’i kucaklarına alan çift, minik oğulları Kerem’in yüzünü göstermekten kaçınmıştır. Ancak, Kerem’in 1. yaş gününe özel Fahriye Evcen, oğlunun yüzünü ilk kez göstermiştir.

Evcen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Çiçek kokulu oğlum benim. Bir sene önce bugün bir Kerem doğdu ki; çok yaman. Baktıkça içimi aydınlatan, gülüşüyle aklımı başımdan alan, kokladıkça içimde çiçekler açan, çiçek kokulu oğlum benim. İyi ki doğdun kalbim, iyi ki! Seni çok seviyorum” ifadelerini kullanmıştır.

Fahriye Evcen, oğullarına aynı giysileri giydirmektedir ve oğulları Kerem’in 1. yaş gününde ailecek pasta üflerken çektirdikleri kareleri de sosyal medya hesabından paylaşmıştır. Evcen’in bu paylaşımı kısa sürede gündem olmuştur. Bu mutlu anı, çiftin hayranları tarafından da sevinçle karşılanmış ve sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL