Magazin

Dolunay Etkisi ile Yaklaşan Ay Tutulması ve Burçlara Etkileri

25 Ocak 2023 tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunayın etkileri, burçları nasıl etkileyeceğini anlatan Astrolog Filiz İnsel tarafından ensihaber.com’da paylaşıldı. Bu dolunay, Aslan burcunda gerçekleşecek ve bu durum, 28 Ekim..

Dolunay Etkisi ile Yaklaşan Ay Tutulması ve Burçlara Etkileri

25 Ocak 2023 tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunayın etkileri, burçları nasıl etkileyeceğini anlatan Astrolog Filiz İnsel tarafından ensihaber.com’da paylaşıldı. Bu dolunay, Aslan burcunda gerçekleşecek ve bu durum, 28 Ekim 2023 ve 5 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleşen Ay tutulması ve Dolunay’a atıfta bulunacak.

Koç burcu ve yükselen koçlar için, bu dolunayın ilişkilere, aşka, çocuklara ve parasal konulara etkisi olacak. Sorunlu bir ilişki varsa sonlanabilir, bekarsanız yeni bir aşka kapınız çalabilir ve parasal konularda güzel gelişmeler yaşanabilir.

Boğa burcu ve yükselen boğalar için, aile içi ilişkilere ve ev hayatına odaklanılması gerekecek. Ev hayatıyla ilgili alınması gereken önemli kararlar olabilir ve kariyerle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir.

İkizler burcu ve yükselen ikizlerde, iletişimde dikkat edilmesi gereken noktalar olacak. Kısa mesafeli seyahatler ve yeni yerler keşfetmek olumlu bir etki yapabilir.

Yengeç burcu ve yükselen yengeçler, finansal konularda gelişmelerle karşı karşıya kalabilir. Sosyal çevre değişikliği ve arkadaşlarla ilişkilerde dengeli bir duruş sergilenmesi gerekebilir.

Aslan burcu ve yükselen aslanlar, kendileriyle ilgili fiziksel ve psikolojik anlamda değişiklikler yapabilir. Ayrıca evlilik ve kariyer hayatında kontrollü olmakta fayda var.

Başak burcu ve yükselen başaklar, bu dolunayın farkındalık getirici ve bilinçaltınızla ilgili olduğu vurgulandı. Eğitim, seyahat ve yurt dışı konularında zorlanmalar yaşanabilir.

Terazi burcu ve yükselen teraziler için, sosyal çevre ve arkadaşlarla ilgili önemli gelişmeler olabilir. Toplumsal konularda hassasiyet artabilir ve finansal konularda dikkatli olunması gerekecek.

Akrepler için, kariyer değişiklikleri ve güç savaşlarına dikkat edilmesi vurgulandı. Aile, eş ve iş ortağı ilişkilerinde gerilimli durumlar yaşanabilir.

Yay burcu ve yükselen yaylar, hukuksal konularda değişimlerin yaşanabileceği ve seyahat planları yapabilecekleri belirtildi. Ayrıca kriz durumlarına karşı dikkatli olunması gerekecek.

Oğlak burcu ve yükselen oğlaklar, finansal konularda beklenen gelişmelerin sonuçlanabileceği ve psikolojik olarak destek alınabileceği dile getirildi.

Kova burcu ve yükselen kovalar, ilişki konusunda karar mekanizmalarının devreye girebileceği ve abartılı tepkilerden kaçınılması gerektiği vurgulandı.

Balık burcu ve yükselen balıklar, iş ve kariyer odaklı olmaları gerektiği ve sağlık, beslenme, spor gibi konulara dikkat etmelerinin önemli olduğu belirtildi. Ayrıca iletişim diline dikkat edilmesi gerekecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL