Magazin

Berna Laçin, Ahmet Kaya’ya Çatal Fırlatıldığı Geceyle İlgili Konuştu: ‘Aklandım!’

Ünlü oyuncu Berna Laçin, 1999 yılındaki Magazin Gazetecileri Derneği’nin ödül töreninde Ahmet Kaya’ya çatal bıçak fırlatıldığı iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Laçin, “Salonda olmadığım ortaya çıktı, aklandım. Böyle bir şey asla..

Berna Laçin, Ahmet Kaya’ya Çatal Fırlatıldığı Geceyle İlgili Konuştu: ‘Aklandım!’

Ünlü oyuncu Berna Laçin, 1999 yılındaki Magazin Gazetecileri Derneği’nin ödül töreninde Ahmet Kaya’ya çatal bıçak fırlatıldığı iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Laçin, “Salonda olmadığım ortaya çıktı, aklandım. Böyle bir şey asla aklımdan bile geçmezdi. Ama işte çamur at izi kalsın” dedi. Maradona ile canlı yayında olduğu için törene son 10 dakika kala katıldığını belirten Laçin, “Ve bir ömür dediler ki ‘o da oradaydı'” diye konuştu. Ayrıca, Ahmet Kaya’nın eşi Gülten Kaya’ya teşekkür eden Laçin, “Hep o video Gülten Kaya’nın önüne konuldu. Hiç o tuzağa düşüp bu zamana kadar bununla ilgili bir şey demediği için ayrıca teşekkür etmek istedim” dedi.

Berna Laçin’in yaptığı açıklama sonrasında sosyal medyada ve medyada geniş yankı uyandırdı. Törende Ahmet Kaya’ya çatal bıçak fırlatıldığı iddialarıyla ilgili olarak Laçin’in “aklandım” açıklaması, olayın detayları hakkında yeni tartışmaları beraberinde getirdi. Magazin dünyasının önemli isimlerinden biri olan Berna Laçin’in bu konudaki açıklamaları merak konusu olmaya devam ediyor.

1999 yılındaki ödül töreninde yaşanan olay, birçok kişi tarafından hala net bir şekilde hatırlanmaktadır. Ahmet Kaya’ya yapılan bu saldırı, müzik dünyasında büyük bir infial yaratmıştı. Berna Laçin’in son açıklamaları ise bu konudaki eski tartışmaları yeniden alevlendirdi. Ahmet Kaya’ya yapılan bu çirkin saldırıyla ilgili olarak Laçin’in ifadeleri, olayın üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen hala tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Ödül töreninde yaşanan bu olay, Ahmet Kaya’nın hayranları tarafından da uzun süre hafızalardan silinmedi. Berna Laçin’in son açıklamalarıyla birlikte, o gece yaşananların detayları yeniden gündeme geldi. Ahmet Kaya’nın eşi Gülten Kaya’ya yapılan teşekkürlerin yanı sıra şaşırtıcı itirafları, Laçin’in o geceyle ilgili etkileyici ifadeleri hala merak ediliyor. Berna Laçin’in adının bu şekilde gündeme gelmesinin ardından, olayla ilgili yeni gelişmelerin sürekli takip edildiği biliniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL