Magazin

Alişan Konsere Giderken Yaşadığı Acil Durumu Sosyal Medyadan Duyurdu: Ameliyata Alınması Gerektiğini Açıkladı

Şarkıcı Alişan, 20 Ekim tarihinde Sivrihisar konserine gitmek üzere yola çıktı. Ancak yolculuk sırasında sağ tarafında dayanılmaz bir ağrı hissetti ve Bursa’daki bir hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tetkikler sonucunda apandisit..

Alişan Konsere Giderken Yaşadığı Acil Durumu Sosyal Medyadan Duyurdu: Ameliyata Alınması Gerektiğini Açıkladı

Şarkıcı Alişan, 20 Ekim tarihinde Sivrihisar konserine gitmek üzere yola çıktı. Ancak yolculuk sırasında sağ tarafında dayanılmaz bir ağrı hissetti ve Bursa’daki bir hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tetkikler sonucunda apandisit ameliyatı gerektiği ortaya çıktı. Alişan, durumu sosyal medya hesabından paylaşarak konserin iptal edildiğini ve ameliyat sonrasında ne zaman istenirse geleceğini söyledi.

Şarkıcı Alişan, 20 Ekim tarihinde Sivrihisar konserine gitmek üzere yola çıktı. Ancak yolculuk sırasında sağ tarafında dayanılmaz bir ağrı hissetti ve Bursa’daki bir hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan tetkikler sonucunda apandisit ameliyatı olması gerektiği belirlendi. Alişan, bu durumu sosyal medya hesabından paylaştı ve konserin iptal edildiğini belirtti. Ayrıca, acil ameliyat olmazsa konser için geri geleceğini de sözlerine ekledi.

Şarkıcı Alişan, 20 Ekim tarihinde Sivrihisar konserine gitmek üzere yola çıktı. Ancak yolculuk sırasında sağ tarafında dayanılmaz bir ağrı hissetti ve Bursa’daki bir hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan tetkikler sonucunda apandisit ameliyatı gerektiği belirlendi. Alişan, bu durumu sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı ve acil ameliyat olmazsa konserin iptal olduğunu ancak ameliyat sonrası istenirse geleceğini belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL