Magazin

Ahu Sungur ve Suat Sungur’un Oğlu Ege’nin 19. Yaş Şerefine Gündemdeki Son Hali!

Magazin dünyasının tanınmış çiftlerinden Ahu Sungur ve Suat Sungur’un oğulları Ege 19 yaşına girdi. Ege Sungur’un son görüntüsü gündeme bomba gibi düştü. Usta oyuncu Ahu Sungur, “Adını Feriha Koydum” ve..

Ahu Sungur ve Suat Sungur’un Oğlu Ege’nin 19. Yaş Şerefine Gündemdeki Son Hali!

Magazin dünyasının tanınmış çiftlerinden Ahu Sungur ve Suat Sungur’un oğulları Ege 19 yaşına girdi. Ege Sungur’un son görüntüsü gündeme bomba gibi düştü. Usta oyuncu Ahu Sungur, “Adını Feriha Koydum” ve “O Hayat Benim” dizilerindeki performansıyla hafızalara kazınırken, eşi Suat Sungur ise “Sihirli Annem” dizisindeki ‘Avni’ karakteriyle tanınmaktadır. Çift, 2006 yılında dünyaya gelen oğulları Ege ile mutluluklarına mutluluk kattılar.

Ahu Sungur, oğlu Ege’nin 19. yaşını kutlarken eşi Suat Sungur ile çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak, “İyi ki doğdun yavrum” notunu düştü. “Bebeğim 19 yaşında. Dünya ile ilgili hiçbir şey o bize gelmez… İyi ki doğdun yavrum. İyi ki annenim. Sağlıkla, mutlulukla, sevgiyle, aşkla çok yaşa” şeklinde duygusal bir mesaj paylaşan Ahu Sungur, oğlunun doğum gününü kutladı. Suat Sungur ise, “Sen babanla benim her şeyimizsin, seni çok seviyorum demek bile az geliyor çoğu zaman.. En çok en çok ne kadarsa o kadar çok seviyorum seni.. Doğum günün kutlu olsun” diyerek duygu dolu bir kutlama mesajı yayınladı.

Ahu Sungur ve Suat Sungur’un oğlu Ege’nin 19. yaşına girmesi hayranlarını oldukça heyecanlandırdı. Ailenin mutluluğuna tanıklık eden fotoğraflar, sosyal medyada büyük beğeni topladı. Ege Sungur’un genç yaşında olgun bir duruşa sahip olması ve ailesiyle olan sıcak ilişkisi, dikkat çeken konular arasında yer aldı. Oyuncu çiftin mutlu evliliği ve Ege’nin doğum günü kutlamaları, magazin gündemine oturdu. Ege Sungur’un gelecekte annesi Ahu Sungur ve babası Suat Sungur gibi başarılı bir oyunculuk kariyerine sahip olup olmayacağı ise merak konusu olarak konuşulmaya devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL