Magazin

25 Ocak 2024’te Aslan Burcunda Gerçekleşecek Dolunayın Etkilerini Anlattık!

25 Ocak 2024 tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunayın önemli etkilere sahip olacağı belirtilmektedir. Devir değişimin bir işaret olacağı, herkesin maddi ve manevi açıdan etkileneceği söylenmektedir. İlgili tarihler göz önüne..

25 Ocak 2024’te Aslan Burcunda Gerçekleşecek Dolunayın Etkilerini Anlattık!

25 Ocak 2024 tarihinde Aslan burcunda gerçekleşecek olan dolunayın önemli etkilere sahip olacağı belirtilmektedir. Devir değişimin bir işaret olacağı, herkesin maddi ve manevi açıdan etkileneceği söylenmektedir. İlgili tarihler göz önüne alındığında Aslan burcundaki Dolunay’ın özellikle 28 Ekim 2023 ve 5 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleşen Ay tutulması ve Dolunay’a atıfta bulunacağı belirtilmektedir.

Dolunay anında gökyüzünün ufuk çizgisinde Başak burcunun yükseliyor olacağı ve bu durumun işleri detaylı ele almamızı sağlayacağı ifade edilmektedir. Yöneticisi Merkür’ün Oğlak burcunda ve Mars ile kavuşum yaparak Aslan burcunu temsil edeceği belirtilmiştir. Mars’ın ateşli hastalıkları göstereceği ve Dolunay günlerinde özgüven artışı olacağı vurgulanmıştır.

Her burcun Dolunay etkisine göre farklı durumlarla karşılaşılacağı belirtilmiştir. Koç burcunun ilişkilerinde değişiklikler yaşayabileceği, Boğa burcunun ailevi konulara odaklanacağı, İkizler burcunun iletişimde sıkıntılar yaşayabileceği, Yengeç burcunun maddi konularda etkileneceği, Aslan burcunun fiziksel anlamda değişikliklere gidebileceği, Başak burcunun farkındalık yaşayabileceği, Terazi burcunun sosyal çevresinde gelişmeler yaşayabileceği, Akrep burcunun kariyerde gelişmeler yaşayacağı, Yay burcunun hukuksal süreçte değişiklikler yaşayabileceği, Oğlak burcunun finansal konularda etkileneceği, Kova burcunun ilişkisel konularda değişikliklere gidebileceği ve Balık burcunun iş ve kariyer odaklı olacağı ifade edilmiştir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL