Ekonomi Manşet

Zonguldak’ta Telefon Fiyatına Arsa Satılacak! Detaylar Burada!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Milli Emlak Müdürlüğü, 2024 yılında Zonguldak dahil olmak üzere birçok şehirde yer alan çok sayıda araziyi uygun fiyatlarla satışa çıkaracak. Araziler 300 metrekare..

Zonguldak’ta Telefon Fiyatına Arsa Satılacak! Detaylar Burada!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Milli Emlak Müdürlüğü, 2024 yılında Zonguldak dahil olmak üzere birçok şehirde yer alan çok sayıda araziyi uygun fiyatlarla satışa çıkaracak. Araziler 300 metrekare ve üzerinde olup, uzak bölgelerde yer alıyor. Bu araziler gelecekte değerlenme potansiyeline sahip olduğu belirtilmektedir.

Satış işlemleri, Milli Emlak Müdürlüğü’nün resmi internet sitesi üzerinden duyurulacak ve başvurular internet üzerinden alınacak. Satışlar rekabetçi açık artırma yöntemiyle gerçekleşecek, en yüksek teklifi veren kişi arsasını satın alma hakkını elde edecek. Ayrıca arsa sahipleri, Milli Emlak aracılığıyla gerçekleştirilen ihale sonucunda elde ettikleri arsalar için 5 yıl boyunca emlak vergisi ve KDV muafiyetine sahip olacaklar.

Arazi satışının yapıldığı şehirler arasında Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Antalya, Ankara, Balıkesir, Batman, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon, Van gibi birçok şehir bulunmaktadır.

Bu duyuru ile birlikte vatandaşlar, uygun fiyatlarla satışa sunulan ve gelecek vaat eden arazilerin sahibi olma fırsatını yakalayabilecekler. Tüm bu satış işlemleri, Milli Emlak Müdürlüğü’nün belirlediği prosedürlere göre gerçekleşecek. Gelecekte değer kazanacak arazilere yatırım yapmak isteyenler için bu fırsat oldukça cazip görünmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL