Manşet Zonguldak

Zonguldak’ta Jandarma ve KETEM Ekiplerinden Kanserde Erken Teşhis Etkinliği

Zonguldak’ta Dünya Kanser Günü çerçevesinde jandarma ve KETEM ekipleri tarafından vatandaşlara kanserde erken teşhisin önemi konusunda bilgilendirme yapıldı. Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Kadın Çocuk Kısım..

Zonguldak’ta Jandarma ve KETEM Ekiplerinden Kanserde Erken Teşhis Etkinliği

Zonguldak’ta Dünya Kanser Günü çerçevesinde jandarma ve KETEM ekipleri tarafından vatandaşlara kanserde erken teşhisin önemi konusunda bilgilendirme yapıldı. Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Kadın Çocuk Kısım Amirliği, Kilimli ilçesine bağlı Muslu beldesinde vatandaşlar ile bir araya gelerek, “Kanser Türleri, Kanser Tarama, Kanserde Erken Teşhis” konularında bilgilendirme yaptı. Ekipler ayrıca broşür ve kurdele dağıtımı gerçekleştirdi.

Etkinlik çerçevesinde, KETEM (Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi) ile ortaklaşa yapılan bilgilendirme etkinliği kapsamında, vatandaşlar kanserde erken teşhisin önemi hakkında bilgilendirildi. Kanser konusunda farkındalık oluşturulması ve erken teşhisin önemi vurgulanarak, broşür ve kurdele dağıtımı yapıldı.

Jandarma ve KETEM ekipleri, Dünya Kanser Günü kapsamında Muslu beldesinde vatandaşlar ile bir araya gelerek kanser konusunda bilgilendirme etkinliği düzenledi. Etkinlikte, kanser türleri, kanser tarama yöntemleri ve kanserde erken teşhis konularında açıklamalarda bulunuldu. Ayrıca, broşür ve kurdele dağıtımı yapılarak farkındalık oluşturulmaya çalışıldı.

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Kadın Çocuk Kısım Amirliği, KETEM ile işbirliği yaparak Dünya Kanser Günü kapsamında vatandaşlara yönelik bilgilendirme etkinliği düzenledi. Muslu beldesinde gerçekleştirilen etkinlikte, kanserde erken teşhisin önemi vurgulanarak, vatandaşlara kanser hakkında bilgi verildi. Ayrıca, broşür ve kurdele dağıtımı yapılarak farkındalık oluşturulmaya çalışıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL