Manşet Zonguldak

Zonguldak’ta İhtiyaç Sahiplerine Dağıtılan Kömür Skandalı: Kabul Edilebilir Düzeyin Üzerinde Taş Çıkması

Zonguldak’ta Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ihtiyaç sahiplerine dağıtılan kömürlerle ilgili yaşanan sorunlara yönelik açıklamada bulundu. Vakıf yetkilileri, kamuoyunda yer alan iddialar ve yapılan müracaatlarda kabul edilebilir düzeyin üzerinde taş..

Zonguldak’ta İhtiyaç Sahiplerine Dağıtılan Kömür Skandalı: Kabul Edilebilir Düzeyin Üzerinde Taş Çıkması

Zonguldak’ta Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, ihtiyaç sahiplerine dağıtılan kömürlerle ilgili yaşanan sorunlara yönelik açıklamada bulundu. Vakıf yetkilileri, kamuoyunda yer alan iddialar ve yapılan müracaatlarda kabul edilebilir düzeyin üzerinde taş çıktığı beyanları üzerine 70 haneye ilave aynı miktarda kömür verildiğini duyurdu. Açıklamada, kabul edilebilir düzeyin üzerinde taş çıkan hak sahiplerinin kömürlerinin de yeniden verileceği belirtildi. Konuyla ilgili detaylı incelemelerin Valilik tarafından titizlikle takip edildiği ifade edildi.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkilileri, ihtiyaç sahiplerine dağıtılan kömürlerle ilgili kamuoyunda yer alan şikayetlere yönelik yapılan incelemeler sonucunda 70 haneye ilave aynı miktarda kömür verildiğini açıkladı. Yapılan açıklamada, yaşanan sorunlara ilişkin detaylı bir inceleme yapıldığı ve kabul edilebilir düzeyin üzerinde taş çıkan hak sahiplerinin kömürlerinin de yeniden verileceği belirtildi. Ayrıca konunun Valilik tarafından titizlikle takip edildiği ve kömür tedarik noktasında yetkili kurumlara gerekli bilgilendirmelerin yapıldığı vurgulandı.

Vakıf yetkilileri, kömür dağıtımıyla ilgili yaşanan sorunlara yönelik basında ve muhtarlar tarafından yapılan haberlerin, vakfa yapılan müracaatlarda dağıtılan kömürlerde kabul edilebilir düzeyin üzerinde taş çıktığı yönündeki beyanlarla ilgili tespitlerin yerinde yapılarak 70 haneye ilave kömür verildiğini belirtti. Ayrıca kabul edilebilir düzeyin üzerinde taş çıkan hak sahiplerinin kömürlerinin de yeniden verileceği, konunun Valilik tarafından titizlikle takip edildiği ve gerekli bilgilendirmelerin yapıldığı ifade edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL