Manşet Zonguldak

Zonguldak’ta ihtiyaç sahibi engellilere tekerlekli sandalye sevinci yaşandı!

Zonguldak’ta Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi tarafından düzenlenen tekerlekli sandalye dağıtım töreninde 15 adet tekerlekli sandalye ihtiyaç sahibi engellilere dağıtıldı. Törene firma yetkilileri de katılarak davetlilere pizza ikramında bulundu. Törende..

Zonguldak’ta ihtiyaç sahibi engellilere tekerlekli sandalye sevinci yaşandı!

Zonguldak’ta Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi tarafından düzenlenen tekerlekli sandalye dağıtım töreninde 15 adet tekerlekli sandalye ihtiyaç sahibi engellilere dağıtıldı. Törene firma yetkilileri de katılarak davetlilere pizza ikramında bulundu.

Törende konuşan Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin, yıllardır ihtiyaç sahibi engellilere tekerlekli sandalye temini için mücadele ettiklerini ve bugüne kadar çeşitli katkılarla ihtiyaç sahiplerine yardımcı olduklarını belirtti. Ayrıca, programı düzenleyen firma yetkililerine teşekkür ederek, 15 adet tekerlekli sandalyenin ihtiyaçları karşılamak için yeterli olmadığını, en az 50 üzerinde talep bulunduğunu ve destek çağrısında bulundu.

Törende Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi tarafından düzenlenen tekerlekli sandalye dağıtım töreninde 15 adet tekerlekli sandalye ihtiyaç sahibi engellilere dağıtıldı. Programa katılanlar pizza ikramı eşliğinde tekerlekli sandalye dağıtımını gerçekleştirdi.

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin törende yaptığı konuşmada, şehirde bulunan çeşitli esnafların ve bir pizza firmasının katkılarıyla ihtiyaç sahibi engellilere 15 adet tekerlekli sandalye bağışı yapıldığını ve bu desteğin devam etmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca, ihtiyaç sahibi engellilerin sayısının 50’nin üzerinde olduğunu ve bu konuda destek çağrısında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL