Manşet Zonguldak

Zonguldaklı Kütüphaneci Merve Cinel, Şehit Piyade Uzman Çavuş Mustafa Sezer’in İsmini Yaşatmak İçin Kampanya Başlattı

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Bölgesi’nde bölücü terör örgütünün açtığı taciz ateşi sonucu şehit düşen Zonguldaklı Şehit Piyade Uzman Çavuş Mustafa Sezer’in anısını yaşatmak amacıyla Kütüphaneci Merve Cinel, E. Anadolu Lisesi’nde bir..

Zonguldaklı Kütüphaneci Merve Cinel, Şehit Piyade Uzman Çavuş Mustafa Sezer’in İsmini Yaşatmak İçin Kampanya Başlattı

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Bölgesi’nde bölücü terör örgütünün açtığı taciz ateşi sonucu şehit düşen Zonguldaklı Şehit Piyade Uzman Çavuş Mustafa Sezer’in anısını yaşatmak amacıyla Kütüphaneci Merve Cinel, E. Anadolu Lisesi’nde bir kütüphane oluşturma kampanyası başlattı.

Merve Cinel, şehit Piyade Uzman Çavuş Mustafa Sezer’in isminin yaşatılması için harekete geçti. Zonguldaklı Kütüphaneci, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ölümsüzleştirmek amacıyla Zonguldak E. Anadolu Lisesi’nde şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Mustafa Sezer anısına bir kütüphane oluşturmak için çalışma başlattık. Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz’ın da katkı verdiği bu anlamlı kampanyamıza Zonguldaklı hayırseverlerimiz de kitap bağışlarıyla destek verebilir. Şehidimizin ismini yaşatmak amacıyla açacağımız kütüphanemize kitap bağışı yapmak isteyen hayırseverlerimiz ‘şehitmehmetçikutuphaneleri’ sosyal medya adresinden bizlere ulaşabilirler. Duyarlı ve hayırsever vatandaşlarımıza şimdiden teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

Bu anlamlı kampanya ile birlikte şehit Piyade Uzman Çavuş Mustafa Sezer’in ismi, Zonguldak E. Anadolu Lisesi’nde oluşturulacak kütüphanede yaşatılacak. Kampanyaya katılmak isteyen hayırseverler, ‘şehitmehmetçikutuphaneleri’ sosyal medya adresinden başvuruda bulunabilirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL