Manşet Zonguldak

Zonguldak ve Karabük Üniversiteleri İşbirliği İle Türkiye’nin İlk Sosyal Bilimler Festivali İçin Protokol İmzaladı

Karabük Üniversitesi, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) ile 2-3 Mart 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali “SOSYALFEST” çerçevesinde ortaklık anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında, Akademik..

Zonguldak ve Karabük Üniversiteleri İşbirliği İle Türkiye’nin İlk Sosyal Bilimler Festivali İçin Protokol İmzaladı

Karabük Üniversitesi, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) ile 2-3 Mart 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali “SOSYALFEST” çerçevesinde ortaklık anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında, Akademik İş Birliği ve Kurumsal Paydaş İş Birliği Protokolü imzalandı.

Protokol imza töreni Rektörlük Senato Salonu’nda düzenlendi ve ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer ile Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık tarafından imzalandı. Akademik iş birliği çerçevesinde ortak araştırmalar, projeler ve etkinlikler düzenleme, öğrenci değişim programları gibi konular ele alındı. Ayrıca “SOSYALFEST” çerçevesinde yapılacak iş birliği üzerine görüş alışverişi yapılarak festival detayları değerlendirildi.

Akademik İş Birliği Protokolü ve SOSYALFEST Kurumsal Paydaş İş Birliği Protokolü ile birlikte, ortak projelerin yanı sıra festivalin uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği, mali ve finansman desteği gibi konularda mutabakata varıldı. ZBEÜ Rektörü İsmail Hakkı Özölçer, anlaşmaların olumlu etkileri olacağına inandığını belirterek, iş birliğinin her iki üniversite ve bilim dünyası için hayırlı olmasını temenni etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL