Manşet Zonguldak

Zonguldak Valisi, Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Şehit Kardeşine Taziye Ziyaretinde Bulundu

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, geçtiğimiz günlerde trafik kazasında hayatını kaybeden Topçu Piyade Er Tuncay Yıldızhan’ın kardeşi Turgay Yıldızhan için ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarete Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, İl..

Zonguldak Valisi, Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Şehit Kardeşine Taziye Ziyaretinde Bulundu

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, geçtiğimiz günlerde trafik kazasında hayatını kaybeden Topçu Piyade Er Tuncay Yıldızhan’ın kardeşi Turgay Yıldızhan için ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarete Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, İl Jandarma Komutanı Kıd. Alb. Cezmi Yalınkılıç, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen de eşlik etti.

Vali Hacıbektaşoğlu, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, hiçbir dilde acı bir ebeveynin yüreğini teskin edebilecek bir söz olmadığını belirterek, duyguların kelimelerle ifade edilemeyeceğini dile getirdi. Aynı zamanda şehit ailesinin acısını paylaşarak sabır ve başsağlığı diledi. Ziyaret sırasında şehit Tuncay Yıldızhan ve Turgay Yıldızhan’ın ruhuna dualar okundu.

Ziyaretin amacı, şehit ailesine destek olmak ve acılarını paylaşmak olarak belirtildi. Vali Hacıbektaşoğlu’nun yaptığı ziyaret, şehitlerin ailelerine verilen önemin ve devletin sağladığı desteklerin bir göstergesi olarak kabul edildi. Bu tür ziyaretlerin, şehit ailelerine toplumun ve devletin destek olduğunu gösterdiği belirtildi.

Tanzim edilen bu ziyaret, şehit ailelerinin devlet tarafından unutulmadığını ve acılarının paylaşıldığını gösterdi. Ayrıca devletin, şehitlerin ailesine sahip çıkarak onların yanında durduğu mesajını verdi. Ayrıca bu tür ziyaretlerin, şehitlerin ailelerine duyulan saygı ve minnetin bir ifadesi olduğu belirtildi. Toplumda bu tür ziyaretler, şehitlerin ailelerine verilen değerin ve saygının bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL