Manşet Zonguldak

Zonguldak Polisi Şüphelinin Üzerinden 15 Bin TL Sahte Para Ele Geçirdi!

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Zonguldak 100. Yıl Şehirler Arası Otobüs Terminalinde gerçekleştirdikleri operasyonda 15 bin lira tutarında sahte para ele geçirdi. Operasyon sonucu O.A. (29) isimli şüpheli gözaltına alındı..

Zonguldak Polisi Şüphelinin Üzerinden 15 Bin TL Sahte Para Ele Geçirdi!

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Zonguldak 100. Yıl Şehirler Arası Otobüs Terminalinde gerçekleştirdikleri operasyonda 15 bin lira tutarında sahte para ele geçirdi. Operasyon sonucu O.A. (29) isimli şüpheli gözaltına alındı ve mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları operasyonunda Zonguldak 100. Yıl Şehirler Arası Otobüs Terminalinde bir şüphelinin üzerinde 15 bin Türk Lirası tutarında sahte para buldu. Şüpheli O.A., polis tarafından gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Operasyon hakkında bilgi veren yetkililer, operasyonun Zonguldak KOM Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirildiğini belirtti. Olayın detaylarına göre, şüpheli O.A., otobüsle Zonguldak’a gelirken polis tarafından yakalandı ve üzerinde bulunan sahte paralar ele geçirildi.

Gözaltına alınan O.A., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu durumla ilgili olarak başlatılan soruşturma devam ediyor ve ilgili birimler olayın detaylarını araştırmaya devam ediyor. Söz konusu operasyonla ilgili olarak halka herhangi bir zararın verilmediği ve suçlunun adalete teslim edildiği belirtildi.

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, sahte para operasyonlarının devam edeceğini ve halkın güvenliğini sağlamak adına ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı. Ayrıca, vatandaşların dikkatli olmaları ve sahte paralar konusunda yetkililere bilgi vermeleri konusunda uyarılarda bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL