Manşet Zonguldak

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Vatandaşların Kandilini Kutladı

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Dr. Ömer Selim Alan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı ve Gençlik Kolları Uzun Mehmet Camii’nde düzenlenen kandil programının ardından vatandaşlara kandil..

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Vatandaşların Kandilini Kutladı

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Dr. Ömer Selim Alan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı ve Gençlik Kolları Uzun Mehmet Camii’nde düzenlenen kandil programının ardından vatandaşlara kandil simidi ikramında bulunarak kandillerini kutladılar. Başkan Alan, “Birlik beraberliğimizin artmasına vesile olan bu mübarek gecede kıymetli hemşehrilerimize kandil simidi ikramında bulunarak, Miraç Kandillerini tebrik ettik ve bu mübarek gecenin manevi atmosferini birlikte yaşamak istedik. Rabbim dualarımızı kabul eylesin, birliğimizi daim etsin inşallah” dedi.

Bu özel gecede Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, vatandaşların kandillerini kutlamak ve birlik beraberliklerini pekiştirmek amacıyla kandil simidi dağıttı. Uzun Mehmet Camii’nde düzenlenen programa AK Parti Merkez İlçe Başkanı ve Gençlik Kolları da katıldı.

Başkan Alan, yaptığı konuşmada, Miraç Kandili’nin birlik ve beraberliğin artmasına vesile olduğunu belirterek, kıymetli hemşehrilerine kandil simidi ikramında bulundu. Ayrıca, duaların kabul olması ve birliğin devam etmesi temennisinde bulundu.

Kandil programının ardından Başkan Alan, vatandaşlarla bir araya gelerek kandil simidi dağıttı ve onlarla birlikte manevi atmosferi yaşamak istediklerini ifade etti. Bu özel gecede birlik ve beraberlik mesajları veren Başkan Alan, duaların kabul olması ve birliğin devam etmesini diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL