Manşet Zonguldak

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Vatandaşlara Kandil Simidi İkram Etti-Kandilleri Kutladı

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı olarak görev yapmaktadır. Kandil öncesinde yapılan programda, AK Parti Merkez İlçe Başkanı ve Gençlik Kolları Uzun Mehmet Camii’nde..

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Vatandaşlara Kandil Simidi İkram Etti-Kandilleri Kutladı

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı olarak görev yapmaktadır. Kandil öncesinde yapılan programda, AK Parti Merkez İlçe Başkanı ve Gençlik Kolları Uzun Mehmet Camii’nde düzenlenen bir etkinlikte vatandaşlara kandil simidi dağıttı. Başkan Alan, vatandaşlara birlik ve beraberlik mesajları vererek, Miraç Kandillerini kutladı ve manevi duyguları birlikte yaşamak istediklerini ifade etti.

Programda, Başkan Alan’ın duygu dolu konuşması ile birlikte vatandaşlarla bir araya gelinerek kandil simidi ikramı gerçekleştirildi. Başkan Alan, vatandaşlara hitap ederek, birlik ve beraberlik içinde olmanın önemine vurgu yaptı. Ayrıca duaların kabul edilmesi ve birliğin devam etmesi temennisinde bulundu.

Bu mübarek gecede, Zonguldak Belediye Başkanı vatandaşlarla bir araya gelerek, manevi duyguları paylaştı. Miraç Kandili’nin birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği bir gece olduğunu hatırlatan Başkan Alan, vatandaşların kandilini kutlayarak, duaların kabul olmasını temenni etti. Program, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanırken, Başkan Alan’ın kandil simidi ikramı ve yapılan dualar ile manevi atmosfer yaşandı. Bu tarz etkinliklerin toplumun birlik ve beraberlik duygularının pekişmesine katkı sağladığı vurgulandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL