Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ZBEÜ’de mezuniyet coşkusu

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) 2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet töreni yapıldı. Site Spor salonunda gerçekleştirilen törende Mühendislik Fakültesi’nden 240 ve Fen Fakültesi’nden de 102 olmak üzere toplam 342 öğrenci mezun oldu …

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) 2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet töreni yapıldı.

Site Spor salonunda gerçekleştirilen törende Mühendislik Fakültesi’nden 240 ve Fen Fakültesi’nden de 102 olmak üzere toplam 342 öğrenci mezun oldu. Mezuniyet törenine Vali Vekili Turgut Subaşı, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Orhan Kaş, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, TTK Genel Müdür Vekili Muharrem Kiraz katıldı.

Törende bölüm birincileri olan, Benan Kök, Cahit Arslan ve Hakan Yiğit konuşma yaptılar. Bölüm birincilerine plaket ve mezuniyet belgeleri Vali vekili Turgut Subaşı, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ve Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer tarafından verildi. Törende bölüm birincileri, yaş kütüğüne plaket çaktılar.

Ayrıca Vali Vekili Turgut Subaşı ve Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü İsmail Hakkı Özölçer, mezun öğrencileri kutlayarak tebrik etti.