Manşet Zonguldak

ZBEÜ Rektörü Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Personel İçin Taziye Mesajı Yayımladı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nden üzücü bir haber geldi. Üniversite personeli Turgay Yıldızhan, Kdz. Ereğli’de meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti. Bu acı olayın ardından üniversitenin rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı..

ZBEÜ Rektörü Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Personel İçin Taziye Mesajı Yayımladı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nden üzücü bir haber geldi. Üniversite personeli Turgay Yıldızhan, Kdz. Ereğli’de meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti. Bu acı olayın ardından üniversitenin rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, taziye mesajı yayımladı. Özölçer, Yıldızhan’ın vefatının derin üzüntüsünü dile getirerek, ailesine ve üniversite camiasına baş sağlığı diledi.

ZBEÜ Kdz. Ereğli Meslek Yüksekokulu idari personeli Turgay Yıldızhan, dün meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti. Rektör Özölçer, yayımladığı taziye mesajında Yıldızhan’ın kaybının üzüntüsünü belirtirken, kendisine ve ailesine başsağlığı dileklerini iletti.

Üniversite personeli Turgay Yıldızhan’ın trafik kazasında hayatını kaybetmesi, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’ni yasa boğdu. Rektör İsmail Hakkı Özölçer, Yıldızhan’ın ani ölümü nedeniyle üzüntülerini belirterek, ailesine ve üniversite personeline başsağlığı diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL