Manşet Zonguldak

ZBEÜ Rektörü, Iraklı Öğrencileri Ağırladı

Iraklı Öğrenciler Derneği Başkanı Humam Al Azzawı ve dernek üyeleri, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i ziyaret etti. Rektör Özölçer, Iraklı öğrencileri makamında kabul ederek, onların..

ZBEÜ Rektörü, Iraklı Öğrencileri Ağırladı

Iraklı Öğrenciler Derneği Başkanı Humam Al Azzawı ve dernek üyeleri, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i ziyaret etti. Rektör Özölçer, Iraklı öğrencileri makamında kabul ederek, onların üniversitedeki eğitim süreçleri hakkında bilgi aldı. Öğrencilerin talep ve isteklerini dinleyen Özölçer, onlara desteklerini belirtti ve başarılar diledi. Öğrenciler ise Rektör Özölçer’e teşekkür etti.

Rektör Özölçer, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde eğitim gören Iraklı öğrencileri ağırladı. Kendileriyle yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, talep ve isteklerini dinleyen Özölçer, öğrencilere desteklerini belirtti. Öğrenciler de Rektör Özölçer’e teşekkür etti.

Iraklı Öğrenciler Derneği Başkanı Humam Al Azzawı ve dernek üyeleri, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i ziyaret etti. Rektör Özölçer, öğrencilerle sohbet ederek, onların yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı. Öğrencilerden gelen talep ve istekleri değerlendiren Özölçer, onlara öğrenim hayatlarında başarılar diledi. Öğrenciler ise, Rektör Özölçer’e teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL