Manşet Siyaset

Zaimoğlu’ndan Yalanlamalı Yanıt: Sinan Toprak’a Yardım İçin Gittiğimiz Resim

Osman Zaimoğlu, CHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı olarak, AK Parti İl Başkan Vekili Mustafa Çağlayan’ın iddialarına cevap verdi. Zaimoğlu, Mustafa Çağlayan’ın yalan konuştuğunu, Sinan Toprak’a yardım için gittikleri resmin gerçeğini..

Zaimoğlu’ndan Yalanlamalı Yanıt: Sinan Toprak’a Yardım İçin Gittiğimiz Resim

Osman Zaimoğlu, CHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı olarak, AK Parti İl Başkan Vekili Mustafa Çağlayan’ın iddialarına cevap verdi. Zaimoğlu, Mustafa Çağlayan’ın yalan konuştuğunu, Sinan Toprak’a yardım için gittikleri resmin gerçeğini bildiğini belirtti. Ayrıca, Mustafa Çağlayan’ın seviyesizce davrandığını ve yalan konuştuğunu iddia etti. Zaimoğlu, iddiaların yalan olduğunu ve Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın da bu gerçeği bildiğini söyledi.

Zaimoğlu, Sinan Toprak’a yardım etmek için gittikleri resmin gerçeğini açıkladı. Aynı zamanda Sinan Toprak’ın komşusu, hemşehrisi ve akrabası olduğunu belirtti. Mustafa Çağlayan’ın yalan konuştuğunu ve siyasi seviyesizlikle hareket ettiğini savundu. Ayrıca yalanın İslami inanca göre büyük bir günah olduğunu vurguladı.

Zaimoğlu, özellikle Mustafa Çağlayan’ın iddialarının yalan olduğunu ve Sinan Toprak’a yardım etmek için gittikleri resmin gerçeğini bildiğini, Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın da bunu bildiğini belirtti. Yaşanan durumun AK Parti’nin algı operasyonu olduğunu, gerçeklerin farkında olduklarını ve doğruları herkesin bildiğini ileri sürdü.

Sonuç olarak, Osman Zaimoğlu, Mustafa Çağlayan’ın yalan konuştuğunu, Sinan Toprak’a yardım için gittikleri resmin gerçeğini bildiğini ve Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın da bunu bildiğini iddia etti. Bu durumun AK Parti’nin algı operasyonu olduğunu ve gerçeklerin ortaya çıktığını savundu. Ayrıca yalanın İslami inanca göre büyük bir günah olduğunu vurguladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL