Karabük

Yenice ilçesinde coşkulu kalabalık tarafından karşılanan AK Parti belediye başkan adayı Sertaç Karakaş, halka birlik ve beraberlik mesajı verdi

Karabük’ün Yenice ilçesinde AK Parti’den belediye başkan adayı seçilen Sertaç Karakaş, coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Karakaş’ın belediye başkan adayı olarak açıklanması, Karabük Milletvekili Ali KeskinKılıç’ın da eşlik ettiği bir..

Yenice ilçesinde coşkulu kalabalık tarafından karşılanan AK Parti belediye başkan adayı Sertaç Karakaş, halka birlik ve beraberlik mesajı verdi

Karabük’ün Yenice ilçesinde AK Parti’den belediye başkan adayı seçilen Sertaç Karakaş, coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Karakaş’ın belediye başkan adayı olarak açıklanması, Karabük Milletvekili Ali KeskinKılıç’ın da eşlik ettiği bir karşılama töreniyle kutlandı. Sertaç Karakaş, ilçe halkına hitap ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi ve ayrıştırmadan, kucaklayıcı bir siyasetin meşalesini yaktıklarını belirtti. Karakaş, ilçenin kalkınması, istihdam olanaklarının artırılması ve ekonomik açıdan gelişmesi için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını vurguladı.

Sertaç Karakaş tarafından miting havasında gerçekleşen karşılamada, ilçe halkına ve partililere teşekkür edildi. Karakaş, hızlı ve pratik çözümlerle talepleri yerine getireceklerini söyleyerek masa başında çalışmayı sevmediğini belirtti. Sahada çalışarak projeleri gerçekleştireceklerini ifade etti ve 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkmak için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Karakaş’ın konuşmasının ardından Beraberinde Milletvekili Ali Keskinkılıç, partililer ve vatandaşlarla birlikte ilçe merkezinde yürüyüş yaptı. Bu yürüyüş, adeta gövde gösterisi olarak değerlendirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL