Asayiş Manşet Zonguldak

Yanmış ceset bulmacası: 6 şüpheli adliyede!

Ormanlık alanda cesedi bulunan Afgan uyruklu Vezir Mohammad Nourtani olayında jandarmadaki 6 şüpheli adliyeye sevk edildi. Zonguldak’ta, 50 yaşındaki Afgan uyruklu Vezir Mohammad Nourtani’nin ormanlık bir alanda yanmış cesedi bulundu. 10..

Yanmış ceset bulmacası: 6 şüpheli adliyede!

Ormanlık alanda cesedi bulunan Afgan uyruklu Vezir Mohammad Nourtani olayında jandarmadaki 6 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Zonguldak’ta, 50 yaşındaki Afgan uyruklu Vezir Mohammad Nourtani’nin ormanlık bir alanda yanmış cesedi bulundu.

10 Kasım’da Rat Mahallesi, Kırat mevkisinde bulunan ceset üzerine, ailesinin kayıp ihbarı sonrası başlatılan soruşturmada 6 şüpheli gözaltına alındı.

Bu sabah, Zonguldak Adliyesi’ne sevk edilen şüphelilerin arasında Nourtani’nin çalıştığı iddia edilen kaçak ocağının sahiplerinin de aralarında bulunduğu 6 şüpheli adlieyye sevk edildi.

Nourtani’nin, bu kaçak ocakta çalıştığı ve burada fenalaşarak bilincini kaybettiği, ancak hastaneye götürülmediği iddialar arasında yer aldı.

Bir akaryakıt istasyonundan yakıt alınarak, Nourtani’nin yakılarak yok edilmek istendiği iddiaları da soruşturmanın bir parçası oldu.

Şüphelilerin sorguları devam ediyor ve daha önce başka suçlardan hükmün açıklanmasının geri bırakılması sebebiyle infazlarının bulunduğu, Nourtani olayının ortaya çıkmasının infazlarının sona erip ceza almaları yönünde düşüncesiyle hareket ettikleri iddia edildi.

Nourtani’nin sağlığında mı yoksa öldükten sonra mı yakıldığı ise Adli Tıp raporuyla belli olacak. Nourtani’nin cesedi, otopsi sonrası toprağa verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL