Asayiş Dünya Manşet

Uyuşturucu tacirleri suçüstü yakalanarak tutuklandı

Düzce genelinde uyuşturucu tacirlerine karşı operasyonlar devam ediyor. Polis ve jandarma Narkotik Kabahatlerle Çaba takımlarının Cumhuriyet başsavcılığı koordinesinde yaptığı operasyonlarda 4 kişi çeşitli uyuşturucu hususlarla yakalandı. Düzce’de …

Uyuşturucu tacirleri suçüstü yakalanarak tutuklandı

Düzce genelinde uyuşturucu tacirlerine karşı operasyonlar devam ediyor. Polis ve jandarma Narkotik Cürümlerle Uğraş takımlarının Cumhuriyet başsavcılığı koordinesinde yaptığı operasyonlarda 4 kişi çeşitli uyuşturucu unsurlarla yakalandı.

Düzce’de uyuşturucu unsur satıcılarına yönelik operasyonlar tüm süratiyle devam ediyor. Bu çerçevede Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde yürütülen operasyonlarda Gümüşova ve Cumayeri ilçelerinde polis ve jandarma bölgelerinde M.Ş. (47), F.S. (26) R.F. (28) ve S.B. (31) isimli şahısların uyuşturucu husus ticareti yaptığı bilgisine ulaşıldı. Yapılan teknik ve fiziki takiplerin akabinde uyuşturucu husus ticareti yaptığı belirlenen 4 kişi yapılan operasyonlarla yakalandı. Şahısların konutlarında yapılan aramada 1 gram metamfetamin, 1 gram esrar, 1 gram bonzai, uzunlukları 2 ile 12 cm ortasında değişen 24 kök kenevir bitkisi, 3 adet uyuşturucu unsur kullanma aparatı, 1 adet hassas terazi ve 1 adet 7,65 mm çapında tabanca ele geçirildi.

Şahıslar gözaltına alınarak Düzce Vilayet Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Burada süreçleri tamamlanan 3 şahıs sevk edildiği Düzce Sulh Ceza Mahkemesince tutuklanarak cezaevine gönderilirken 1 şahsın ise süreçleri devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL