Düzce

Üniversite Öğrencileri, Üçköprü Orta ve İlkokuluna Kütüphane Hazırlıyor! Kaymakamdan Tebrik ve Teşekkür Yağdı.

Beykoz Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencileri, Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Üçköprü Orta ve İlkokulu’na kütüphane yapma projesi kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Gençlerin bu projesi, Kaynaşlı Kaymakamı Ali Açıkgöz tarafından da desteklenmekte. Açıkgöz,..

Üniversite Öğrencileri, Üçköprü Orta ve İlkokuluna Kütüphane Hazırlıyor! Kaymakamdan Tebrik ve Teşekkür Yağdı.

Beykoz Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencileri, Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Üçköprü Orta ve İlkokulu’na kütüphane yapma projesi kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Gençlerin bu projesi, Kaynaşlı Kaymakamı Ali Açıkgöz tarafından da desteklenmekte. Açıkgöz, okulu ziyaret ederek öğrencilerin çalışmalarını yerinde inceledi ve onlarla sohbet etti. Kendilerine yapılan bu katkılardan dolayı tebrik eden Açıkgöz, gönüllülere de teşekkür etti.Üçköprü Orta ve İlkokulu’na yapılacak kütüphane projesiyle gençlerin okuma alışkanlıklarının geliştirilmesi ve eğitimlerine destek olunması hedefleniyor. Beykoz Üniversitesi öğrencileri, proje kapsamında kütüphane alanının düzenlenmesi ve kitapların temin edilmesi konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Projenin tamamlanmasıyla birlikte gençlerin okulda daha iyi bir eğitim ve öğrenim imkanına sahip olmaları hedefleniyor.

Üçköprü Orta ve İlkokulu’na yapılacak kütüphane projesiyle gençlerin okuma alışkanlıklarının geliştirilmesi ve eğitimlerine destek olunması hedefleniyor. Beykoz Üniversitesi öğrencileri, proje kapsamında kütüphane alanının düzenlenmesi ve kitapların temin edilmesi konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Projenin tamamlanmasıyla birlikte gençlerin okulda daha iyi bir eğitim ve öğrenim imkanına sahip olmaları hedefleniyor.

Beykoz Üniversitesi öğrencileri, Üçköprü Orta ve İlkokulu’na yapacakları kütüphane projesi kapsamında, okulun ihtiyaçları doğrultusunda bir çalışma planı oluşturarak harekete geçtiler. Gençler, proje kapsamında sadece kütüphane alanının oluşturulmasıyla kalmayıp, aynı zamanda kitap temin etme ve okulun ihtiyaç duyulan diğer alanlarının da belirlenerek bu konuda destek olmayı planlıyorlar. Bu anlamlı proje, gençlerin sosyal sorumluluk bilincinin gelişmesine katkıda bulunurken, okulda eğitim gören öğrencilerin de zenginleştirilmiş bir eğitim ortamına sahip olmalarına olanak tanıyacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL