Gündem Kdz.Ereğli Manşet Zonguldak

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu’nun Zonguldak programı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 5 Ağustos’ta Zonguldak şehir buluşması programına katılacak. Bakan Uraloğlu, 11:15’de Ereğli – Devrek Yolunda incelemelerde bulunduktan sonra 12:00’de Zonguldak Valiliğini ziyaret edecek. Bakan Uraloğlu,..

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu’nun Zonguldak programı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 5 Ağustos’ta Zonguldak şehir buluşması programına katılacak.

Bakan Uraloğlu, 11:15’de Ereğli – Devrek Yolunda incelemelerde bulunduktan sonra 12:00’de Zonguldak Valiliğini ziyaret edecek.

Bakan Uraloğlu, 12:30’da Zonguldak Belediye Başkanlığı ziyaretinde il koordinasyon toplantısına katıldıktan sonra basın toplantısı düzenleyecek.
14.15’te Acılık semtinde esnaf ziyareti yapacak olan Bakan Abdulkadir Uraloğlu, 15.00’de Zonguldak 2023 şehir buluşmalarına katılacak.
Dedeman Otel’de gerçekleştirilecek olan toplantıda, üç kademe ilçe teşkilatları buluşması gerçekleştirecek, önceki dönem milletvekilleri ve il başkanları ile toplantının ardından STK ve iş adamları ile toplantı gerçekleştirecek.
Bakan Uraloğlu, 18:00’de Fevkani Köprüsü ve Yeni Kavşağı Yerinde İncelemelerde bulunacak. Bakan Abdulkadir Uraloğlu, 18:15’de Türkali Şantiyesinde İnceleme ve Brifingin ardından 19:00’da Ankara’ya hareket edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL