Dünya

Ukrayna’ya ait drone, Rus askerinin peşinden giderek kendini imha etti: İnanılmaz görüntüler!

Rusya-Ukrayna Savaşı sırasında, artan İHA saldırılarına ait yeni bir görüntü ortaya çıktı. Görüntülerde, Ukrayna’ya ait bir drone’un Rus askerini hedef alarak kendini imha ettiği ve başka bir durumda ise Rus..

Ukrayna’ya ait drone, Rus askerinin peşinden giderek kendini imha etti: İnanılmaz görüntüler!

Rusya-Ukrayna Savaşı sırasında, artan İHA saldırılarına ait yeni bir görüntü ortaya çıktı. Görüntülerde, Ukrayna’ya ait bir drone’un Rus askerini hedef alarak kendini imha ettiği ve başka bir durumda ise Rus askerinin saldırıdan kurtulduğu görülmekte.

Görüntülerde yer alan olaylar, Rusya-Ukrayna Savaşı sırasında gerçekleşti. Ukrayna’ya ait bir drone, Rus askerlerini hedef alarak kendini imha etti. Rus askerinin fark ettiği bomba yüklü hava aracı tankın altına saklanmaya çalıştı, ancak başarılı olamadı. İHA, tankın etrafında koşan askerin peşini bırakmadı ve bir süre sonra infilak etti. Patlama sonucu Rus askeri yerde yatar halde bulundu ve durumu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Başka bir görüntüde ise, hızla yaklaşan bir drone askere isabet etmeyi başaramadı. Rus askeri kendini yere atarak patlama anında hayatta kaldı ve daha sonra ayağa kalkarak ilerlemeye devam etti.

Savaşın yaşandığı tarih ve mekan belirtilmemiş olsa da, Rusya-Ukrayna Savaşı’nın İHA saldırılarına ilişkin birkaç örnek sunan görüntüler olduğu anlaşılmaktadır. Videolar, savaşın ciddiyeti ve taraflar arasındaki çatışma durumunu gözler önüne sermektedir. Ukrayna’ya ait İHA’nın Rus askerlerini hedef alması ve yaşanan patlama sonucu askerlerin nasıl kurtulduğu hakkında bilgi veren görüntüler, savaşın gerçek boyutunu ve taraflar arasındaki güç mücadelesini göstermektedir. Bu görüntülerin savaşın tarafları arasındaki gerilimi artırması ve İHA saldırılarına karşı askeri tedbirleri artırması beklenmektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL