Dünya

Ukrayna’da Askerlerin Atış Tatbikatı Sırasında Objektiflere Yansıyan Görüntüler

Ukrayna’da devam eden Rusya-Ukrayna Savaşı’nın ikinci yılına yaklaşılırken, çatışmalar hala devam etmekte. Rus ordusu, elde ettiği topraklardaki hakimiyetini sağlama almak için çabalarına devam ederken, Ukrayna ise Rusya’ya karşı direnişini sürdürüyor…

Ukrayna’da Askerlerin Atış Tatbikatı Sırasında Objektiflere Yansıyan Görüntüler

Ukrayna’da devam eden Rusya-Ukrayna Savaşı’nın ikinci yılına yaklaşılırken, çatışmalar hala devam etmekte. Rus ordusu, elde ettiği topraklardaki hakimiyetini sağlama almak için çabalarına devam ederken, Ukrayna ise Rusya’ya karşı direnişini sürdürüyor. Ukrayna ordusuna bağlı birlikler eğitim ve hazırlık faaliyetlerini devam ettiriyor. Bu kapsamda Donetsk Oblastı’nda konuşlu olan ve 22. Tugaya bağlı olan Ukraynalı askerler, atış talimi gerçekleştirdi. Makineli tüfekler ve diğer çeşitli silahlarla eğitim alan askerler, medya tarafından da görüntülendi.

Ukraynalı askerler, savaşın ikinci yılına yaklaşılırken faaliyetlerine devam etmekte. Bu süreçte Rus ordusu hakimiyetini pekiştirmeye çalışırken, Ukrayna ordusu da Rus güçlerine karşı duruşunu sürdürmekte. Bu bağlamda Donetsk Oblastı’nda 22. Tugaya bağlı olan askerler, atış talimi gerçekleştirdi. Atışlar sırasında makineli tüfekler ve diğer çeşitli silahlar kullanıldı. Bu etkinlik, eğitimlerini sürdüren Ukraynalı askerlerin hazırlık ve pratik faaliyetlerini göstermekte.

Ukraynalı askerler, Rusya-Ukrayna Savaşı’nın ikinci yılına yaklaşılırken, etkinliklerini sürdürmektedir. Rusya ordusunun topraklar üzerindeki hakimiyetine karşı çıkan Ukrayna ordusu, eğitim ve hazırlık faaliyetleriyle mücadelesini göstermekte. Donetsk Oblastı’nda bulunan 22. Tugay’a bağlı olan askerler, atış talimi sırasında medya tarafından görüntülendi. Makineli tüfekler ve diğer silahlarla atış talimi yapan askerler, eğitimlerini sürdürürken pratik becerilerini de geliştirmekte.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL