Karabük

TUTAP Karabük İl Başkanı İŞKUR İl Müdürü’nü Ziyaret Etti

Turizm Tanıtma Platformu (TUTAP) Karabük İl Başkanı Kerem Demir, Karabük İŞKUR İl Müdürü Ferhat Sarıçam’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Demir, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Karabük İŞKUR İl Müdürlüğüne..

TUTAP Karabük İl Başkanı İŞKUR İl Müdürü’nü Ziyaret Etti

Turizm Tanıtma Platformu (TUTAP) Karabük İl Başkanı Kerem Demir, Karabük İŞKUR İl Müdürü Ferhat Sarıçam’ı ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Demir, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “Karabük İŞKUR İl Müdürlüğüne atandıktan sonra işlerimizin yoğunluğu nedeniyle fırsat bulup ziyaret edemediğimiz Ferhat Sarıçam’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak sohbet ettik. İş hayatında her zaman başarılı olan müdürümüze görevinde de başarılar diliyorum” dedi.

Sarıçam ise ziyarette duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür ederken, Demir’e TUTAP İl Başkanlığı görevine getirilmesinden mutluluk duyduğunu ifade etti. Ziyaretin verimli geçtiğini belirten Sarıçam, TUTAP’ın Karabük’teki faaliyetlerine destek olmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Ziyaretin ardından karşılıklı olarak iş birliği ve ortak projeler hakkında fikir alışverişi yapıldığı bildirildi. Karabük’teki istihdam konusunda iş birliği yapılması ve turizmin geliştirilmesi konularında ortak çalışmalar yapılması kararlaştırıldı. Her iki kurumun da bu iş birliği sayesinde Karabük’te istihdama ve turizme katkı sağlayacaklarını belirttiler.

TUTAP ve İŞKUR’un bu iş birliğiyle Karabük’teki turizm sektörünün gelişmesi ve istihdamın artması hedefleniyor. İki kurumun ortak projeleri ile Karabük’ün turizm potansiyelinin daha etkin bir şekilde kullanılması ve bölgenin ekonomisinin güçlenmesi hedefleniyor. Bu iş birliğinin Karabük’ün kalkınmasına olumlu katkı sağlayacağı düşünülüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL