Karabük

Türkiye’nin İlk Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) İçin KBÜ ve Ankara Üniversitesi İş Birliği Protokolü İmzaladı

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar ile Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) için kurumsal iş birliği protokolü..

Türkiye’nin İlk Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) İçin KBÜ ve Ankara Üniversitesi İş Birliği Protokolü İmzaladı

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar ile Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) için kurumsal iş birliği protokolü imzaladı. 2-3 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek festival, KBÜ ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

SOSYALFEST kurumsal paydaş görüşmesinde iki üniversite arasında festival kapsamında yapılacak iş birliği konusunda görüş alışverişi yapıldı. Ayrıca SOSYALFEST üzerinde değerlendirmelerde bulunuldu.

Ankara Üniversitesi, kurumsal paydaş işbirliği protokolü kapsamında SOSYALFEST’e uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği, mali ve finansman desteği başlıklarından en az ikisinde destek verecek.

Görüşme sonunda KBÜ Rektörü Kırışık, Ankara Üniversitesi Rektörü Ünüvar’ın elinden diplomasını aldı. Bu protokolün imzalanmasıyla SOSYALFEST’in daha etkili ve kapsamlı bir organizasyon olması hedefleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL