Kdz.Ereğli Manşet Siyaset

Tarakçı,Aday oldu

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilat Başkanı Nevzat Tarakçı, İl Genel Meclisi Üyeliğine aday adayı oldu. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde, çeşitli görevlere talip olan siyasiler..

Tarakçı,Aday  oldu

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilat Başkanı Nevzat Tarakçı, İl Genel Meclisi Üyeliğine aday adayı oldu.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde, çeşitli görevlere talip olan siyasiler aday adaylığı müracaatlarını sürdürüyor. AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilat Başkanı Nevzat Tarakç ilçe Teşkilatındaki görevinden istifa ederek Kdz. Ereğli’den Zonguldak İl Genel Meclisi Üyeliğine aday adayı oldu. İlçe Teşkilatında yapmış olduğu aktif çalışmalarıyla dikkat çeken Tarakçı, İlçe genelinde tanınan Tarakçı ailesinin bir ferdi olan ve ticari faaliyetleri dolayısıyla hemen hemen bütün köylerde tanınan Nevzat Tarakçı, İl Genel Meclisi Üyeliğinde güçlü bir aday adayı olarak görülüyor. 

Aday adaylığı hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Tarakçı; “Saygıdeğer hemşehrilerim, sizlere hizmet etmek için İl Genel Meclisi Üyeliğine aday adayı oldum. Köylerimizin kalkınması, sosyal yaşamın güçlenmesi ve herkesin daha iyi bir geleceğe sahip olması için çaba göstermek istiyorum. Deneyimim, vizyonum ve samimiyetimle birlikte, ilimizin, ilçelerimizin, belde ve köylerimizin daha iyi yerlere gelmesi için çalışmalarımı sürdüreceğim. Mevlam memleketimize hizmet etme şansını nasip eder ve parti büyüklerimizin de onayı olursa, halkımızın da teveccühüyle bu yolu canla başla yürüyecek memleketimiz için hertürlü fedakarlıkla çalışacağıma kimsenin şüphesinin  olmıyacağına eminim.Her yaştan vatandaşlarımızın sorunlarını, talep ve önerilerini dinleyerek, ortak akılla hareket edip, ilişkilerimizi daha ileri taşımak için görevimi yapacağım. Aday adaylığım bölgemize hayırlı olsun” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL