Kdz.Ereğli Manşet Siyaset

Sizlerle Birlikte Yepyeni Bir Ereğli İnşa Edeceğim!…

CHP Kdz.Ereğli Belediye Meclis üyesi Emrah Kaaraslan, 2024 yerel seçimleri öncesi görevinden istifa ederek; Kdz.Ereğli Belediye Başkan aday adaylığına başvuru yaptı. Karaarslan: “Gençliğim ve enerjimle Kdz.Ereğli’ye hizmet etmeye talibim” dedi…

Sizlerle Birlikte Yepyeni Bir Ereğli İnşa Edeceğim!…

CHP Kdz.Ereğli Belediye Meclis üyesi Emrah Kaaraslan, 2024 yerel seçimleri öncesi görevinden istifa ederek; Kdz.Ereğli Belediye Başkan aday adaylığına başvuru yaptı. Karaarslan: “Gençliğim ve enerjimle Kdz.Ereğli’ye hizmet etmeye talibim” dedi.

CHP Kdz.Ereğli Belediye Meclis üyesi Emrah KaraarslanCHP Kdz.Ereğli İlçe Örgütü’nde yaptığı basın açıklaması ile Kdz.Ereğli Belediye Başkan aday adaylığına başvuru yaptı. Eşi Safiye Karaarslan ve kalabalık vatandaş grubu ile CHP binasına gelen Emrah Karaarslan, doğduğu ve doyduğu şehre himet etmekiçin yola çıktıklarını belirtti.

CHP’de Değşim ve Dönüşüme Devam

Düzenlenen törende konuşan CHP Kdz.Ereğli İlçe Örgütü Başkanı Ali Kocamanoğlu, CHP’de Genel Başkanlık düzeyinde yapılan değişimle, CHP’ye bir güven geldiğinin altını çizerek; “CHP değişime devam edecek. Önümüzdeki yerel seçimlerde de bu değişimin ve gelişimin ışığını göreceksiniz” dedi.

Kdz.Ereğli’nin Sorunlarını Tespit Ettim

Emrah KaraarslanKdz.Ereğli’yi yeni baştan inşa edeceklerinin altını çizerek; “2019 yılında CHP’den belediye meclis üyesi seçildim. Bu zaman zarfında örgütümün her anında yanında oldum. 5 yıllık süreç içerisinde Kdz.Ereğli’nin mikro ve makro sorunlarını tespit etme imkanım oldu.

Sizlerle Yepyeni Bir Kent İnşa Edeceğim

Bu sorunların çözümü için sizlerden yetki istiyorum. Hep birlikte yepyeni bir kent inşa edeceğimize söz veriyorum. Gençliğim, enerjim ve ekibimle birlikte Kdz.Ereğli’de çok çalışarak; hizmet edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL