Güncel Kdz.Ereğli Manşet

Sesli: “Ben Ereğli belediye başkan adayıyım”

Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, kısa adı BATİYAC olan Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti ziyaretinde, ben aday adayı değilim adayım dedi. Karadeniz Ereğli Belediye Başkan adayı..

Sesli: “Ben Ereğli belediye başkan adayıyım”

Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, kısa adı BATİYAC olan Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti ziyaretinde, ben aday adayı değilim adayım dedi.

Karadeniz Ereğli Belediye Başkan adayı Murat sesli, BATİYAC ziyaretinde Ereğli gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
EREĞLİ’NİN 100. YILINDA 100 PROJE
Murat Sesli, Kdz. Ereğli’nin 100. Yılında 100 proje ile ekibimle beraber; 2024 yerel seçimlerinde Ereğli halkına hizmet için varım.
EREĞLİ BİZİMLE BERABER BÜYÜYECEK
Ereğli’nin sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum. Kdz. Ereğli bizimle beraber inşallah hak ettiği yere gelecek ve daha da büyüyecek.
KDZ. EREĞLİ’NİN İL OLACAĞINA İNANIYORUM
Kdz. Ereğli’nin il olması için yapılan çalışmaları da destekliyorum. İnşallah 2024 yerel seçimlerinden sonra şehrimizi il olarak göreceğimizi düşünüyorum.
Ereğli’nin geleceğini şekillendirecek projeler ve Ereğli’yi yönetebilecek donanımlı ekiple yola çıktık. Allah nasip kısmet ederse başkan olduğumuzda farkımızı Kdz. Ereğli halkı da görecek. Diyerek sözlerini bitirdi.
BATİYAC’ın çalışmalarını da yakından takip ettiğini hatırlatan Sesli, cemiyetin çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL