Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sarsılmaz ve Sarusa, Las Vegas’ta Yerli ve Milli Silahlarıyla Göz Dolduracak!

Türkiye’nin önde gelen silah

Türkiye’nin önde gelen silah üreticilerinden Sarsılmaz ve Sarusa, dünyanın en büyük atıcılık ve avcılık fuarı olan 46. Shot Show’da iddialı bir şekilde yer alacak. Fuar, 23-26 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşecek. Sarsılmaz, 150 yıllık tecrübesi ve uluslararası başarılarıyla Türkiye’yi temsil edecek ve yeni tasarlanmış silahlarıyla sektör yöneticileri ve bireysel kullanıcılarla buluşacak.

Sarsılmaz ve Sarusa, fuarda 9 askeri tüfek, 6 av tüfeği ve 62 tabanca modelini sergileyecek. Şirket, her ihtiyaca cevap verecek geniş bir ürün yelpazesi ile katılımcıları kendine çekecek. Geçtiğimiz yıl SAR9 Compact X modeliyle sektörün en iyi tabancası seçilen Sarsılmaz, bu yıl da iddialı modelleriyle dikkat çekecek.

Ağır silahlar konusunda da iddialı olan Sarsılmaz, fuarda yerli mühendislikle üretilen ağır makineli tüfeklerini sergileyecek. Hürkuş –C’ye entegre çalışmaları devam eden ağır makineli tüfek SAR 127 MT ve makineli tüfek SAR 762 MT’ Las Vegas’ta podyumda olacak. Ayrıca, kara, hava ve deniz kuvvetleri için 20 ve 25 mm toplar da üreten şirket, milli savunma sanayi projelerinin önemli paydaşlarından biri konumunda. Bu projeler, Türk savunma sanayiinin ithalatı azaltma ve yerli üretime geçiş politikalarına uygun olarak geliştirilmektedir.