Kdz.Ereğli Manşet Siyaset

Zafer Sağlam ,ziyaretlere başladı.

Kdz.Ereğli ilçesi Kandilli beldesinde Mart 2024 ‘de yapılacak Mahalli İdareler ve Yerel Yönetimler Seçiminde Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Zafer Sağlam ziyaretlere başladı. Ak Parti Kandilli Belediye başkan Aday Adayı..

Zafer Sağlam ,ziyaretlere başladı.

Kdz.Ereğli ilçesi Kandilli beldesinde Mart 2024 ‘de yapılacak Mahalli İdareler ve Yerel Yönetimler Seçiminde Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Zafer Sağlam ziyaretlere başladı.

Ak Parti Kandilli Belediye başkan Aday Adayı Zafer Sağlam ilk ziyaretini Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın’a yaptı. Samimi bir ortamda geçen ziyarette karşılıklı görüş alışverisinde bulunuldu .

Ak Parti Kandilli Belediye başkan Aday Adayı Zafer Sağlam ikinci  ziyaretini Genel Maden İşcileri sendikası Armutçuk Şube Başkanı Şanver Turan’ı makaminda ziyaret etti.  Sağlam, ziyarette birlik ve beraberlik içerisinde bölgenin en önemli yerleşim yerlerinden biri olan Kandilli’yi AK belediyecilik ile buluşturma hedefinde olduklarını söyledi.

Sağlam,son olarak  Önder Gazetesi ‘ni ziyaret ederek Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş ile görüştü.Görüşmede Belde halkı ile yıllardır iç içe olduğuna dikkati çeken Sağlam, “Ben olarak değil biz olarak yolumuza devam edeceğiz. Aday adaylığı sürecimiz başlamıştır, hayırlı uğurlu olsun, kazanan Kandilli olsun” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL