Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Safranbolu’da “Yabancı Dil Karabük’e Yabancı Değil” İngilizce sınıfı açılışı

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde Bağlar Şehit Atilla Bodur İlkokulu’nda “Yabancı Dil Karabük’e Yabancı Değil” İngilizce sınıfı açılışı gerçekleştirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu’nun katılımıyla yapılan açılışta, Şube Müdürü Yakup …

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde Bağlar

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde Bağlar Şehit Atilla Bodur İlkokulu’nda “Yabancı Dil Karabük’e Yabancı Değil” İngilizce sınıfı açılışı gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Said Nuri Odabaşoğlu’nun katılımıyla yapılan açılışta, Şube Müdürü Yakup Tümen de hazır bulundu. Öğrencilerin yabancı dil öğrenmesinin önemi üzerinde duran İlçe Milli Eğitim Müdürü Odabaşoğlu, “Yabancı bir dil öğrenmek ciddi bir çalışma ve sabır gerektiriyor. Dil öğrenimi öğrencilerimizin mantıklı düşünme becerisini geliştirirken aynı zamanda akıl yürütme yeteneklerini de artırmaktadır. Ayrıca yeni bir dil öğrenmek hafızayı oldukça olumlu yönde etkilemekte ve öğrencilerimizin bilme becerilerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Bu sınıfımızın açılmasında emeği geçen okul idarecilerimize ve öğretmenimiz Derya Yıldırım’a teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.