Genel

Rektör Topal, Kastamonu Üniversitesi öğrenci topluluk temsilcileri ile bir araya geldi

Kastamonu Üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Kastamonu Üniversitesinde öğrenci topluluk temsilcileri ile bir araya geldi. Kastamonu Üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Kastamonu Üniversitesi Beyribey Konukevinde öğrenci toplulukları …

Rektör Topal, Kastamonu Üniversitesi öğrenci topluluk temsilcileri ile bir araya geldi

Kastamonu Üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Kastamonu Üniversitesinde öğrenci topluluk temsilcileri ile bir araya geldi.

Kastamonu Üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Kastamonu Üniversitesi Beyribey Konukevinde öğrenci toplulukları temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıda, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Atalan ve Prof. Dr. Kasım Yenigün ile Dış İlişkiler Genel Koordinatörü Doç. Dr. M. Öztürk Akcaoğlu ile Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı temsilcileri hazır bulundu.

Öğrenci toplulukları temsilcileri ile yemek yedikten sonra öğrencilerin tek tek görüş ve önerilerini dinleyerek sorularını yanıtlayan Kastamonu Üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, öğrencilerin kampüs içerisindeki sosyal yaşamı ve eğitimi konusundaki taleplerini dinledi. Sorunların çözümünde birlikte hareket edilmesi gerekliliğini vurgulayan Topal, öğrenci odaklı bir eğitim ve öğretimin gerekli olduğuna değinerek, öğrencilerden alınan öneri, istek ve tavsiyeleri değerlendireceklerini ve görüşlerden faydalanacaklarını belirtti.

Öğrenci Konseyi Temsilcileri toplantıda, Rektör Topal’a ve yönetim birimlerine öğrenci odaklı çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, verilen desteklerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, toplantının sonunda gerekli notları aldıklarını belirterek, öğrencilerin her birine fikirlerini ve üniversite ile ilgili beklentilerini paylaştıkları için teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL