Karabük

Profesyonel Boksör Çağlar Genç, Avrupalı Türk Girişimciler Birliği Genel Başkanı Orhan Buyurman’ı Ziyaret Etti ve Ana Sponsorluğunu Açıkladı

Profesyonel boksör Çağlar Genç, Avrupalı Türk Girişimciler Birliği Genel Başkanı Orhan Buyurman’ı ziyaret etti. Genç, ATGB Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Orhan Buyurman ile görüştü. Buyurman, Avrupa’daki Türk sporcuların..

Profesyonel Boksör Çağlar Genç, Avrupalı Türk Girişimciler Birliği Genel Başkanı Orhan Buyurman’ı Ziyaret Etti ve Ana Sponsorluğunu Açıkladı

Profesyonel boksör Çağlar Genç, Avrupalı Türk Girişimciler Birliği Genel Başkanı Orhan Buyurman’ı ziyaret etti. Genç, ATGB Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Orhan Buyurman ile görüştü. Buyurman, Avrupa’daki Türk sporcuların desteklenmesi noktasında ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini belirterek, Genç’in ilk profesyonluk maçında Macaristanlı rakibini nakavt ederek Avrupa’da kendinden bahsettirmeye başladığını söyledi. Buyurman, Genç’e destek olmak için ana sponsorluğunu üstlendiklerini ve Avrupa’daki Türkleri böyle yeteneklere sahip çıkmaya davet etti.

Kariyeri hakkında bilgi veren Boksör Genç, misafirperverliğinden dolayı ve desteklerinden dolayı Buyurman’a teşekkür etti. İkilinin buluşması, Avrupa’daki Türk sporculara verilen destek ve birlikte çalışma konusunda motivasyon oluşturdu. Bu buluşma aynı zamanda Avrupa’daki Türk iş insanları ile sporcular arasındaki iş birliği potansiyelini gösterdi. Bu iş birliği ile Avrupa’daki Türk sporcuların güçlenmesi ve başarılarına destek olunmasının önemine dikkat çekti. Bu ziyaretin milli boksör Çağlar Genç’in kariyerine ve sporcu yetiştirme konusunda Avrupa’daki Türk iş dünyasının katkısına ve desteğine vurgu yaptı. Genç’in kariyerindeki başarılarının artarak devam etmesi ve Avrupa’daki Türk sporcuların daha fazla destek görmesi bekleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL