Asayiş Manşet

Polis Kontrol Noktasından Kaçan Sürücü Park Halindeki Otomobili Hurdaya Çevirdi!

Bir polis ekibi, bir aracın polisten kaçarken park halindeki bir otomobili hurdaya çevirerek kaza yaptığı olay yerine geldi. Olay sonrasında çok sayıda polis ekibi ve ambulans sevk edilirken, olaya neden..

Polis Kontrol Noktasından Kaçan Sürücü Park Halindeki Otomobili Hurdaya Çevirdi!

Bir polis ekibi, bir aracın polisten kaçarken park halindeki bir otomobili hurdaya çevirerek kaza yaptığı olay yerine geldi. Olay sonrasında çok sayıda polis ekibi ve ambulans sevk edilirken, olaya neden olan araç sürücüsü gözlem altına alındı. Şahsın hem alkollü hem de ehliyetsiz olduğu öne sürüldü.

Polis ekipleri kontrol noktasından kaçan araçta didik didik arama yaparken, cadde de bir süre Site semti istikametinde trafiğe kapanmak zorunda kaldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı ve olayın detaylarını inceliyor. Kaza sonrasında park halindeki otomobil enkazına dönüşürken çevredeki vatandaşlar da olayın şaşkınlığını yaşadı.

Olay yerindeki polis ekipleri, çevre güvenliğini sağlarken olaya karışan aracın sürücüsünün ifadesini almak üzere hazırlıklarını sürdürdüler. Kazanın ardından bölgeye gelen vatandaşlar, park halindeki otomobilin durumunu görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Polis ekipleri, olay yerindeki detayları incelemeye başlarken, trafik kazasının neden oluştuğunu tespit etmeye çalıştılar. Olayın ardından bölgeye gelen haber ekipleri, olayın detaylarını ve yaşananları görüntülemeye başladı.

Kazaya karışan araç sürücüsü, olay yerindeki sağlık ekipleri tarafından kontrol altına alınıp hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri, o sırada olayın detaylarını incelemeye devam ettiler. Polis yetkilileri, olayın tüm detaylarını ortaya çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyorlar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL